برگزاری مراسم معارفه مدیر بیمه های زندگی بیمه ایران

برگزاری مراسم معارفه مدیر بیمه های زندگی بیمه ایرانبرگزاری مراسم معارفه مدیر بیمه های زندگی بیمه ایران

برگزاری مراسم معارفه مدیر بیمه های زندگی بیمه ایران

مراسم تودیع آقای رسولی مدیر سابق مجتمع قراردادهای خاص و معارفه آقای جعفری تنها مدیر مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه ایران با حضور آقایان دکتر رضایی مدیرعامل، زاهدنیا معاون فنی، نعمت اللهی معاون برنامه ریزی و نوآوری و جمعی از مدیران اجرایی و ستادی بیمه ایران در محل مجتمع تخصصی بیمه های زندگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، دکتر رضایی مدیرعامل بیمه ایران در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سقوط هواپیمای اوکراینی، با بازماندگان این حادثه دردناک ابراز همدردی کرد.

دکتر رضایی در ادامه در سخنانی موفقیتهای به دست آمده را حاصل توفیق الهی و نتیجه همکاری و فعالیت جمعی دانست و گفت: افزایش ضریب  نفوذ بیمه های زندگی برای رسیدن به میانگین جهانی یکی از سیاست های وزارت امور اقتصاد ودارایی، بیمه مرکزی و بیمه ایران است .

مدیرعامل بیمه ایران خاطرنشان کرد: افزایش سهم بیمه های زندگی موجب جمع آوری سرمایه های خرد و افزایش نقدینگی شرکت برای سرمایه گذاری بلندمدت می شود و در بیمه ایران در چند سال آینده خسارت ها می بایست از محل سرمایه گذاری ها تامین شود ،بخش سرمایه گذاری هم در شرائط رکود  وهم در شرائط رونق اقتصادی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد ،از اینرو سیاست ما رونق بیمه های زندگی است.  

وی در ادامه افزود :برای رونق بیمه های زندگی زیرساخت های لازم نیز باید فراهم گردد بنابراین با ایجاد مجتمع تخصصی بیمه های زندگی و تقویت آن در آینده باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

دکتر رضایی طرح های جدید بیمه ای ،ارتقای صندوق ها،بیمه های مستمری وطرح های مخصوص صندوق های بازنشستگی را در کنار ایجاد هلدینگ املاک ونظام مند کردن املاک وتبدیل بیمه ایران به یک شرکت هوشمند را استراتژی خود معرفی و تاکید کرد : انتظار داریم ،بیمه های زندگی به صورت مستقل عمل نماید وهمه مجموعه های بیمه های عمر با استقرار در این ساختمان جدید همسو با سیاست های مدیران ارشد شرکت برای گسترش بیمه های زندگی و رسیدن به اهداف تعیین شده در برنامه توسعه کشور فعالیت نمایند.

مدیرعامل بیمه ایران ایجاد سه هلدینگ سرمایه گذاری، فنی و املاک را برای پیشبرد اهداف شرکت مهم دانست وگفت: حوزه های سرمایه گذاری شرکت باید به صورت یکپارچه عمل نمایند تا بیشترین سود برای شرکت حاصل شود.

گفتنی است در این مراسم هریک از معاونین و مدیران به طرح دیدگاه های خود پرداخته واعلام کردند ،حضور مدیرعامل در اینگونه مراسم، موجب افزایش روحیه مضاعف ومسئولیت مدیران وکارکنان می شود.

در پایان مراسم نیز، لوح سپاس به رسم تقدیر به آقای رسولی مدیر سابق مجتمع قراردادهای خاص که هم اکنون به عنوان مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل فعالیت می نماید، همچنین حکم انتصاب آقای جعفری تنها مدیر جدید مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه ایران به آنان اعطا و از خدمات آقای موحد مدیر سابق مجتمع تخصصی بیمه های زندگی قدردانی شد.

شایان ذکر است از این پس مجتمع تخصصی بیمه های زندگی بیمه ایران در محل سابق مجتمع امور ایثارگران و قراردادهای خاص، خدمت رسانی می کند.

منبع خبر: روابط عمومی بیمه ایران