مدیرعامل بیمه ایران خبر داد: رسیدگی به 8800 پرونده خسارت شخص ثالث و بدنه درایام نوروز

مدیرعامل بیمه ایران خبر داد: رسیدگی به 8800 پرونده خسارت شخص ثالث و بدنه درایام نوروزمدیرعامل بیمه ایران خبر داد: رسیدگی به 8800 پرونده خسارت شخص ثالث و بدنه درایام نوروز

مدیرعامل بیمه ایران خبر داد: رسیدگی به 8800 پرونده خسارت شخص ثالث و بدنه درایام نوروز

تهران-رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران از رسیدگی به بیش از 8800 پرونده خسارت شخص ثالث و بدنه اتومبیل درایام نوروز دربیمه ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، سید عباس حسینی با قدردانی از همکارانی که دراین ایام به بیمه گذاران و زیان دیدگان خدمات بیمه ای ارائه کردند،افزود: درتعطیلات نوروز سال جاری تمامی شعب این مجموعه درسراسر کشور فعال بوده و خدمات مورد نیاز را به هموطنان ارائه کردند.

وی درپاسخ به این پرسش که چه میزان خسارت در این ایام به ذینفعان پرداخت شده است نیزاظهارداشت: دراین مدت بالغ بر76 میلیارد تومان خسارت اتومبیل اعم از خسارت های مالی،جانی و بدنه به بیمه گذاران پرداخت کرده ایم که رقم قابل توجهی است.

رییس هیات مدیره بیمه ایران درپاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه درکدام استان ها بیشترین خسارت به بیمه گذاران پرداخت شده است،تصریح کرد:با توجه به حجم بالای سفر به دو استان خراسان رضوی و مازندران و ثبت بیشترین تصادفات دراین دو استان، بیشترین خسارت را به بیمه گذاران و زیان دیدگان دراین دو استان پرداخت کرده ایم.

حسینی همچنین با اشاره به نزدیک شدن ماه رجب،نخستین ماه حرام تاکید کرد:بیمه گذاران برای اخذ الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل خود تعجیل کنند تاهنگام بروز حوادث رانندگی منجر به فوت و یا جرح با مشکل مواجه نشوند.

ماه رجب 21 فروردین ماه آغاز می شود و طبق اعلام قوه قضاییه نرخ دیه درماه های حرام که درسال 94 ، 220 میلیون بوده است به 253 میلیون تومان افزایش یافته است.

منبع خبر: روابط عمومی بیمه ایران