فهرست مطالب فهرست مطالب

تشکیل جلسه شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی با حضور استاندار

تشکیل جلسه شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی با حضور استاندار


تشکیل جلسه شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی با حضور استاندار
جلسه شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی در تاریخ 11/2/92، با حضور آقای مهندس شهبازی، استاندار کردستان، معاون عمرانی، مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل ومدیر حراست سازمان امور اقتصادی و دارایی استان و رؤسای کلیه شرکت های بیمه های بازرگانی استان در سالن کنفرانس ساختمان بیمه ایران استان کردستان با موضوع های زیر برگزار شد:
  1. چالش ها و فرصت های پیش روی صنعت بیمه در استان.
  2. اجرای تفاهم نامه قرارداد بیمه های مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان با شورای فنی استانداری.
  3. بررسی مشکلات درمان و ارائه راهکارهای لازم.
  4. ارائه آمار و عملکرد شرکت های بیمه های بازرگانی در استان.
در این جلسه، آقای جمال یوسفی، مدیرکل بیمه ایران و رئیس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی، با تبریک روز مادر و ولادت دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه الزهرا( س)، به اهمیت نامگذاری سال 1392 به عنوان سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری و نقش صنعت بیمه به ویژه بیمه ایران به عنوان تنها شرکت دولتی اشاره کرد و گفت: با ارتقای ضریب نفوذ صنعت بیمه در قشرها و لایه های مختلف جامعه می توانیم به سهم خود به این شعار تحقق ببخشیم. در ادامه، استاندار کردستان با تشکر از زحمات شورای هماهنگی، نهادینه کردن فرهنگ بیمه ای در استان را یادآوری کرد و کلیه شرکت های بیمه ای را به رقابت سالم، تلاش مضاعف و برنامه ریزی مناسب جهت گسترش این صنعت در استان فراخواند. 
سپس نمایندگان شرکت های بیمه گزارش عملکرد خود را ارائه کردند. در پایان جلسه، مدیرکل بیمه ایران از تلاش و پشتیبانی معاون عمرانی استاندار جهت اجرای تفاهم نامه بیمه های مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان تشکر و قدردانی نمود.