بازدید مدیرعامل بیمه ایران از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی

بازدید مدیرعامل بیمه ایران از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی

بازدید مدیرعامل بیمه ایران از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی بازدید کرد.

    به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، آقای پورکیانی در این بازدید علاوه بر حضور در غرفه بیمه ایران، باهمراهی نماینده ویژه مدیر نمایشگاه بین المللی، بازدید کاملی از نمایشگاه به عمل آورد و در جریان کم و کیف خدمات هوانوردی کشور و پیشرفت های عرصه تولیدات سخت افزاری و نرم افزاری این صنعت قرار گرفت . در ادامه، مدیر عامل بیمه ایران به عنوان مهمان ویژه مراسم اختتامیه ، هدایای منتخبان نمایشگاه را اهدا کرد .

   گفتنی است ، بیمه ایران به پاس حضور مؤثر و به عنوان بزرگترین حامی بیمه ای صنعت هوانوردی کشور و فعال ترین غرفه از نقطه نظر اقتصادی و انعقاد قراردادهای بیمه ای ، در آیین اختتامیه به عنوان غرفه برگزیده انتخاب شد و تقدیر نامه و لوح یادبود دریافت کرد.

   بنا به این گزارش ، نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی از 24 تا 27 شهریور با مشارکت بیش از70 شرکت فعال در صنعت هوایی کشور، از جمله 9 شرکت خارجی در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد . شرکت سهامی بیمه ایران، به عنوان بزرگ ترین حامی صنعت هوانوردی کشور، با تحت پوشش قرار دادن بیش از 70 درصد شرکت های هواپیمایی، شرکت های ارایه کننده خدمات فرودگاهی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در صنعت هوانوردی کشور، حضوری فعال در این نمایشگاه داشت و طی 4 روز برگزاری نمایشگاه، بیمه ایران میزبان تعداد زیادی از فعالان صنعت هوایی کشور از جمله رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری و  10 نفر از مدیران عامل شرکتهای هواپیمایی و هیاتهای همراه ایشان بود .

منبع خبر: روابط عمومی