فهرست مطالب فهرست مطالب

اطلاعیه معاونت اداری و مالی درخصوص همایش سوم خرداد مدیران در شلمچه

اطلاعیه معاونت اداری و مالی درخصوص همایش سوم خرداد مدیران در شلمچه


اطلاعیه معاونت اداری و مالی درخصوص همایش سوم خرداد مدیران در شلمچه
نظر به اینکه مقرر گردیده گردهمایی سراسری مدیران محترم شرکت به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر با همراهی ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای محترم هیئت مدیره، معاونان و مشاوران مدیرعامل، کلیه مدیران ستادی، استان ها، روسای مجتمع ها، شعب تهران و حومه با اهداف ذیل:
  1. گرامیداشت ایام آزادسازی خرمشهر و بهره مندی از فیوضات معنوی حضور در سرزمین حماسه، افتخار و کربلای ایران اسلامی ‌(شلمچه).
  2. بررسی عملکرد سال 1931 و تبیین برنامه ها و خط مشی های سال 2931 شرکت براساس راهبرد ملی سال جاری تحت عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» در جهت اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت، توسعه ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی و سربلندی بیش از پیش شرکت سهامی بیمه ایران.
  3. همفکری و تبادل تجربیات مدیران اجرایی در حوزه های عملیاتی.
  4. تشکیل کارگروه های تخصصی و اتخاذ تصمیم در ارتباط با خط مشی های تعیین شده.
از تاریخ 31 اردیبهشت ماه لغایت سوم خرداد ماه سال جاری در سرزمین حماسه، افتخار و کربلای ایران اسلامی ‌(شلمچه) برگزار گردد، ضمن ارج نهادن به تلاش کلیه همکارانی که در طول سال گذشته موجبات سرافرازی و سربلندی شرکت را فراهم نمودند ضروری است کلیه مدیران و مسئولان محترم در گردهمائی مذکور حضوری موثر و کارآمد داشته باشند و جهت چگونگی عزیمت و حضور در این مراسم در ایام مذکور با مدیریت های محترم امور اداری و امور شعب و نمایندگی های داخل کشور هماهنگی لازم انجام پذیرد.