تعرفه ها و بخشنامه ها تعرفه ها و بخشنامه ها

بازگشت به صفحه کامل

نحوه پذیرش بیمه شدگان با کارت ویژه درمان (12 برشه) در بخش سرپایی

نحوه پذیرش بیمه شدگان با کارت ویژه درمان (12 برشه) در بخش سرپایی


تاریخ: ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
شماره: 91/614991
موضوع: نحوه پذیرش بیمه شدگان با کارت ویژه درمان (12 برشه) در بخش سرپایی
زمان اجرا: از تاریخ 20/08/1391
مخاطبین: مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت سهامی بیمه ایران در بخش سرپایی

با سلام و احترام
ضمن تشکر از همکاری با این شرکت به استحضار می رساند جهت رفاه حال بیمه شدگان محترم از جمله (جامعه صنفی تهیه کنندگان فیلم سینمایی، کارکنان قوه قضائیه، جانبازان و خانواده معظم شهداء، کارکنان دانشکده فنی و حرفه ای، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی،و ... ) کارت ویژه درمان با دوازده برش صادر گردیده است. خواهشمند است مقرر فرمائید بیمه شدگان مذکور با کارت ویژه درمان عکس دار ممهور به مهر و تاریخ اعتبار بیمه ایران، مشابه کارکنان وزارت آموزش و پرورش پذیرش گردند. لازم به ذکر است پذیرش بیمه شدگان زیر چهار سال با کارت ویژه درمان بدون عکس، بلامانع می باشد. مدارک مورد نیاز به شرح ذیل جهت پرداخت هزینه ها به این شرکت ارسال گردد:

  1. خدمات دندانپزشکی که سقف تعهدات و فرانشیز بیمار در کارت درج گردیده است. لازم است در هر نوبت مراجعه هزینه خدمات انجام شده(سهم بیمه ایران) در پشت اصل و برش کارت تکمیل و ممهور به مهر و امضای آن مرکز گردد و یک برگ اصل برش به همراه کپی کامل پشت و روی کارت تکمیل شده به همراه درمان انجام شده مندرج در دفترچه درمانی بیمه شده به این شرکت ارسال گردد. (بدون نیاز به تعیین سقف توسط شعب بیمه ایران و یا تائید دندانپزشک معتمد)
  2. در مورد تعهدات سقف دار، در صورتیکه برش(1 تا 4) از کارت جدا شده باشد و هزینه استفاده شده در همان نوبت مراجعه در جدول پشت کارت درج نگردیده و یا مخدوش باشد، کارت فاقد اعتباراست.
  3. در مورد سایر خدمات سرپایی ارائه یک برگ اصل برش به همراه اصل دستور پزشک و رسید هزینه و ....مطابق با مدارک مورد نیاز اعلامی، الزامی است.
  4. در مورد بیمه شدگانی که تعهد عینک دارند لازم است سقف تعهدات و فرانشیز توسط شعب بیمه ایران تعیین گردد و از پذیرش با کارت خودداری گردد. 
    در صورتیکه آن مرکز با بیمه گر اول قرارداد داشته باشد ارائه کپی دستور پزشک به همراه سایر مدارک کافی است. ضمنا جهت اطلاع از بخشنامه های این شرکت در خصوص نحوه پذیرش بیمه شدگان ،تعرفه ها، مدارک مورد نیاز و ...به سایت بیمه ایران www.iraninsurance.ir بخش مراجع درمانی طرف قرارداد مراجعه فرمائید. .
شماره شناسه: 4033375
امضاءکنندگان:
معاونت امور اجرائی بیمه های اشخاص
اداره کل امور قراردادها و نظارت بر مراجع درمانی
دکتر یاوری، گوزل زاده
رونوشت: